Node Status Tracker (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Search
ur: تلاش

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Timestamp
ur: ٹائمسٹیمپ

en: User
ur: صارف
