Node style (7.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: content
cy: cynnwys

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Edit
cy: Golygu

en: None
cy: Dim

en: default
cy: rhagosod

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Display
cy: Dangos

en: Theme
cy: Thema

en: Site name
cy: Enw'r safle

en: Site slogan
cy: Arwyddair safle

en: Attachments
cy: Atodiadau

en: settings page
cy: tudalen gosodiadau
