Node style (7.x-1.0-alpha1) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Schemes
ga: Scéimeanna

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Site name
ga: Ainm Suíomh
