Node style (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (25 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Markup
gl: Marcado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: content
gl: contido

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Edit
gl: Editar

en: None
gl: Ningún

en: Scheme
gl: Esquema

en: Use count
gl: Conta de usos

en: default
gl: predeterminado

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Settings
gl: Axustes

en: Display
gl: Visualización

en: Theme
gl: Tema

en: User picture
gl: Imaxe do usuario

en: Submission information
gl: Información do envío

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Logo
gl: Logotipo

en: Site name
gl: Nome do sitio

en: Site slogan
gl: Eslogan do sitio

en: Attachments
gl: Adxuntos

en: settings page
gl: páxina de configuración

en: Main menu
gl: Menú principal

en: Secondary menu
gl: Menú secundario
