Node style (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (29 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Markup
ja: マークアップ

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: content
ja: コンテンツ

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Edit
ja: 編集

en: Schemes
ja: スキーマ

en: None
ja: なし

en: Scheme
ja: スキーマ

en: Use count
ja: 使用回数

en: default
ja: デフォルト

en: Scheme not found.
ja: スキーマが見つかりませんでした。

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Scheme not found
ja: スキーマが見つかりませんでした。

en: Settings
ja: 設定

en: Display
ja: 表示

en: Theme
ja: テーマ

en: Node links
ja: ノードリンク

en: User picture
ja: ユーザー画像

en: Submission information
ja: 送信情報

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Logo
ja: ロゴ

en: Site name
ja: サイト名

en: Site slogan
ja: サイトスローガン

en: Attachments
ja: 添付

en: Main menu
ja: メインメニュー

en: Secondary menu
ja: セカンダリーメニュー

en: Feed icons
ja: フィードアイコン
