Node style (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: content
km: មាតិកា

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: None
km: គ្មាន

en: default
km: លំនាំដើម

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Display
km: បង្ហាញ

en: Logo
km: រូប​សញ្ញា

en: Site name
km: ឈ្មោះតំបន់បណ្ដាញ

en: Site slogan
km: ពាក្យ​ស្លោក​របស់​តំបន់បណ្ដាញ

en: Attachments
km: ឯកសារ​ភ្ជាប់​

en: Main menu
km: ម៉ឺនុយ​មេ

en: Secondary menu
km: ម៉ឺនុយ​រង
