Node style (7.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: content
nn: innhald

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Edit
nn: Rediger

en: None
nn: Ingen

en: default
nn: standard

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Site name
nn: Namn på nettstaden

en: Attachments
nn: Vedlegg

en: Main menu
nn: Hovudmeny
