Node style (7.x-1.0-alpha1) - en to or translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
or: ବିନ୍ୟାସକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Logo
or: ପ୍ରତୀକ

en: Site name
or: ସାଇଟ ନାମ

en: Site slogan
or: ସାଇଟ୍ ସ୍ଲୋଗାନ
