Node style (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (24 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Markup
ro: Cod HTML

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: content
ro: conţinut

en: Cancel
ro: Anulare

en: Edit
ro: Editați

en: None
ro: Nimic

en: Use count
ro: Număr de utilizări

en: default
ro: implicit

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Settings
ro: Setări

en: Display
ro: Afișaj

en: Theme
ro: Temă

en: Node links
ro: Link-uri nod

en: User picture
ro: Imagine utilizator

en: Submission information
ro: Informaţii trimitere

en: Logo
ro: Siglă

en: Site name
ro: Numele sitului

en: Site slogan
ro: Sloganul sitului

en: Attachments
ro: Ataşamente

en: settings page
ro: pagina configurări

en: Main menu
ro: Meniu principal

en: Secondary menu
ro: Meniu secundar
