Node style (7.x-1.0-alpha1) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: Markup
si: සලකූණ

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: content
si: අන්තර්ගතය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Site name
si: වෙබ් අඩවියේ නම
