Node style (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: content
sk: obsah

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: Scheme
sk: Schéma

en: default
sk: predvolené

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Display
sk: Zobraziť

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Node links
sk: Odkazy uzla

en: User picture
sk: Obrázok používateľa

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Site name
sk: Názov web stránky

en: Site slogan
sk: Slogan web stránky

en: Attachments
sk: Prílohy

en: settings page
sk: stránka nastavení

en: Main menu
sk: Hlavné menu

en: Secondary menu
sk: Sekundárne menu
