Node style (7.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: content
ug: مەزمۇن

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: None
ug: يوق

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: User picture
ug: ئەزا سۈرىتى

en: Site name
ug: بېكەت نامى

en: Main menu
ug: باش تىزىملىك
