Node style (7.x-1.0-alpha2) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: content
af: inhoud

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Edit
af: Wysig

en: None
af: Geen

en: default
af: verstek

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Settings
af: Verstellings

en: User picture
af: Gebruikersbeeld

en: Site name
af: Webwerf se naam

en: Site slogan
af: Bladslagspreuk

en: Attachments
af: Aanhangsels

en: Main menu
af: Hoofkieslys

en: Secondary menu
af: Sekondêre kieslys
