Node style (7.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Markup
ar: ترميز

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: content
ar: المحتوى

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: تحرير

en: None
ar: لا شيء

en: Use count
ar: استخدام العد

en: default
ar: المبدئي

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Display
ar: العرض

en: Theme
ar: حلة

en: Submission information
ar: معلومات الإرسال

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Logo
ar: الشعار

en: Site name
ar: اسم الموقع

en: Site slogan
ar: شعار الموقع

en: Attachments
ar: المرفقات

en: Main menu
ar: القائمة الرئيسية

en: Secondary menu
ar: القائمة الثانوية
