Node style (7.x-1.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: content
bs: sadržaj

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Edit
bs: Izmjeni

en: None
bs: Nijedan

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Settings
bs: Postavke

en: Display
bs: Prikaz

en: Theme
bs: Tema

en: Site name
bs: Ime web stranice
