Node style (7.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (24 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: content
da: indhold

en: Cancel
da: Annullér

en: Edit
da: Redigér

en: None
da: Ingen

en: Scheme
da: Skema

en: Use count
da: Brug antal

en: default
da: standard

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Settings
da: Indstillinger

en: Theme
da: Tema

en: Node links
da: Indholdselement-links

en: User picture
da: Brugerbillede

en: Submission information
da: Information om indsendelse

en: Breadcrumb
da: Brødkrumme

en: Site name
da: Sitets navn

en: Site slogan
da: Sitets slogan

en: Attachments
da: Bilag

en: settings page
da: siden med indstillinger

en: Main menu
da: Hovedmenu

en: Secondary menu
da: Sekundær menu

en: Feed icons
da: Feed-ikoner
