Node style (7.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: content
el: ύλη

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: None
el: Κανένα

en: default
el: προεπιλογή

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Display
el: Εμφάνιση

en: Theme
el: Θέμα

en: Node links
el: Σύνδεσμοι για κόμβους

en: Logo
el: Λογότυπο

en: Site name
el: Όνομα ιστοτόπου

en: Site slogan
el: Σύνθημα του ιστοτόπου

en: Attachments
el: Συνημμένα

en: Main menu
el: Κύριο μενού

en: Secondary menu
el: Δευτερεύον μενού
