Node style (7.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (23 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Markup
eu: Marka

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: content
eu: edukia

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Edit
eu: Editatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: default
eu: lehenetsia

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Display
eu: Bistaratu

en: Theme
eu: Tema

en: Node links
eu: Nodo estekak

en: User picture
eu: Erabiltzailearen irudia

en: Submission information
eu: Bidalketari buruzko informazioa

en: Logo
eu: Logotipoa

en: Site name
eu: Gunearen izena

en: Site slogan
eu: Guneko leloa

en: Attachments
eu: Eranskinak

en: Main menu
eu: Menu nagusia

en: Secondary menu
eu: Bigarren mailako menua

en: Feed icons
eu: Feed ikonoak
