Node style (7.x-1.0-alpha2) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: content
os: мидис

en: Cancel
os: Аппар

en: Edit
os: Раст кæнын

en: None
os: Нæйы

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Settings
os: Амонæнтæ
