Node style (7.x-1.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Edit
ps: سمون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Use count
ps: شمیر وکاروه

en: default
ps: تلواله

en: Settings
ps: امستنې

en: Theme
ps: ویینه

en: Site name
ps: پاڼې نوم
