Node style (7.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: content
sl: vsebine

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Edit
sl: Uredi

en: None
sl: Brez

en: default
sl: privzeto

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Display
sl: Prikaz

en: Theme
sl: Tema

en: Site name
sl: Ime spletnega mesta

en: Site slogan
sl: Slogan spletnega mesta

en: Attachments
sl: Priponke
