Node style (7.x-1.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: content
sq: përmbajtja

en: Cancel
sq: Anulo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: default
sq: e prezgjedhur

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Logo
sq: Stema

en: Site name
sq: Emri i sajtit

en: Site slogan
sq: Sllogan i sitit

en: Attachments
sq: Të bashkangjitur
