Node style (7.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: content
ast: conteníu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Edit
ast: Editar

en: None
ast: Nengún

en: default
ast: predefiníu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Display
ast: Pantalla

en: Site name
ast: Nome del sitiu

en: Site slogan
ast: Eslogan del sitiu

en: Attachments
ast: Axuntos
