Node style (7.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: content
bn: কন্টেন্ট

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: None
bn: একটিও নয়

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Logo
bn: লোগো

en: Site name
bn: সাইটের নাম

en: Site slogan
bn: সাইটের স্লোগান

en: Main menu
bn: প্রধান মেনু

en: Secondary menu
bn: দ্বিতীয় মেনু
