Node style (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (25 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Markup
fa: نشانه گذاری

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: content
fa: محتوا

en: Cancel
fa: لغو

en: Edit
fa: ویرایش

en: None
fa: هیچ

en: Use count
fa: تعداد استفاده

en: default
fa: پیش‌فرض

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Configuration settings saved.
fa: تنظیمات پیکربندی ذخیره شد.

en: Display
fa: نمایش

en: Theme
fa: پوسته

en: Node links
fa: پیوندهای گره

en: User picture
fa: تصویر کاربر

en: Breadcrumb
fa: مسیر جاری

en: Logo
fa: آرم

en: Site name
fa: نام سایت

en: Site slogan
fa: شعار سایت

en: Attachments
fa: پیوست‌ها

en: settings page
fa: صفحه تنظیمات

en: Main menu
fa: منوی اصلی

en: Secondary menu
fa: منوی ثانویه
