Node style (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (25 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: content
fi: sisältö

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Edit
fi: Muokkaa

en: None
fi: Ei mitään

en: Scheme
fi: Skeema

en: Use count
fi: Käyttömäärä

en: default
fi: oletus

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Settings
fi: Asetukset

en: Display
fi: Näyttö

en: Theme
fi: Teema

en: Node links
fi: Solmujen linkit

en: User picture
fi: Käyttäjän kuva

en: Submission information
fi: Lähetyksen tiedot

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Site name
fi: Sivuston nimi

en: Site slogan
fi: Sivuston iskulause

en: Attachments
fi: Liitteet

en: settings page
fi: asetussivu

en: Main menu
fi: Päävalikko

en: Secondary menu
fi: Toissijainen valikko

en: Feed icons
fi: Syötteen kuvakkeet
