Node style (7.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Markup
gu: માર્કઅપ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: content
gu: સામગ્રી

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: None
gu: એકે નહિ

en: default
gu: મૂળભૂત

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Display
gu: પ્રદર્શન

en: Logo
gu: ્ચિન્હ

en: Site name
gu: સાઈટ ની ઓળખ
