Node style (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (25 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Markup
he: מרקאפ

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: content
he: תוכן

en: Cancel
he: ביטול

en: Edit
he: עריכה

en: None
he: ללא

en: Scheme
he: סכמה

en: Use count
he: שימוש בספירה

en: default
he: ברירת מחדל

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Settings
he: הגדרות

en: Display
he: תצוגה

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: User picture
he: תמונת פרופיל

en: Submission information
he: מידע מהטפסים שנשלחו

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Logo
he: לוגו

en: Site name
he: שם האתר

en: Site slogan
he: סיסמת האתר

en: Attachments
he: קבצים מצורפים

en: settings page
he: דף הגדרות

en: Main menu
he: תפריט ראשי

en: Secondary menu
he: תפריט משני
