Node style (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (36 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Markup
hu: Jelölő

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: content
hu: tartalom

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Schemes
hu: Sémák

en: Add scheme
hu: Séma hozzáadása

en: Edit scheme
hu: Séma szerkesztése

en: Delete scheme
hu: Séma törlése

en: None
hu: Nincs

en: No schemes found.
hu: Nem található séma.

en: Scheme
hu: Séma

en: Use count
hu: Használatok száma

en: Scheme name
hu: Séma neve

en: default
hu: alapértelmezés

en: Are you sure you want to delete the scheme %title?
hu: %title séma biztosan törölhető?

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: The scheme %title has been deleted.
hu: %title séma törlése megtörtént.

en: Settings
hu: Beállítások

en: Configuration settings saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Display
hu: Megjelenítés

en: Theme
hu: Smink

en: Node links
hu: Tartalom hivatkozások

en: User picture
hu: Felhasználó képe

en: Submission information
hu: Beküldési információk

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Logo
hu: Logó

en: Site name
hu: A webhely neve

en: Site slogan
hu: Webhely jelmondata

en: Attachments
hu: Csatolmányok

en: settings page
hu: beállítások oldal

en: Main menu
hu: Főmenü

en: Secondary menu
hu: Másodlagos menü

en: Feed icons
hu: Hírcsatorna-ikonok
