Node style (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: content
jv: kontén

en: Cancel
jv: Batal

en: Edit
jv: Sunting

en: None
jv: Nihil

en: default
jv: gawan

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Settings
jv: Sétingan

en: Display
jv: Tampilan

en: Theme
jv: Tema

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Site name
jv: Jeneng Situs

en: Site slogan
jv: Sesanti situs

en: Main menu
jv: Menu utama

en: Secondary menu
jv: Menu keloro
