Node style (7.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Markup
kk: Белгілер

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: content
kk: контент

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: None
kk: Ешқайсысы

en: default
kk: әдепкі

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Logo
kk: Логотип

en: Site name
kk: Сайт атауы

en: Site slogan
kk: Сайт ұраны

en: Attachments
kk: Косымшалар
