Node style (7.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: content
ne: विषयवस्तु

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Logo
ne: ब्याज

en: Site name
ne: साइटको नाम

en: Site slogan
ne: साइटको नारा

en: Main menu
ne: मुख्य मेनु
