Node style (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (29 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Markup
nl: Opmaak

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: content
nl: inhoud

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Edit
nl: Bewerken

en: Schemes
nl: Schema's

en: None
nl: Geen

en: Scheme
nl: Schema

en: Use count
nl: Gebruiksfrequentie

en: Scheme name
nl: Schema naam

en: default
nl: standaard

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Settings
nl: Instellingen

en: Display
nl: Weergeven

en: Theme
nl: Thema

en: Node links
nl: Node-links

en: User picture
nl: Gebruikersafbeelding

en: Submission information
nl: Details inzending

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Site name
nl: Naam van de website

en: Site slogan
nl: Slogan van de website

en: Attachments
nl: Bijlagen

en: settings page
nl: instellingenpagina

en: Main menu
nl: Hoofdmenu

en: Secondary menu
nl: Secundair menu

en: --None--
nl: --Geen--

en: Feed icons
nl: Feedpictogrammen
