Node style (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (24 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: content
oc: contengut

en: Cancel
oc: Anullar

en: Edit
oc: Modificar

en: None
oc: Pas cap

en: Scheme
oc: Esquèma

en: Use count
oc: Nombre d'utilizacions

en: default
oc: defaut

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Settings
oc: Paramètres

en: Display
oc: Afichatge

en: Theme
oc: Tèma

en: Node links
oc: Ligams de nosèls

en: User picture
oc: Imatge de l'utilizaire

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Logo
oc: Lògo

en: Site name
oc: Nom del site

en: Site slogan
oc: Eslogan del site

en: Attachments
oc: Fichièrs estacats

en: Main menu
oc: Menú principal

en: Secondary menu
oc: Menú segondari

en: Feed icons
oc: Icônes des flux
