Node style (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (36 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Markup
pl: Znaczniki

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: content
pl: zawartość

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Schemes
pl: Schematy

en: Add scheme
pl: Dodaj schemat

en: Edit scheme
pl: Edytuj schemat

en: Delete scheme
pl: Usuń schemat

en: None
pl: Brak

en: No schemes found.
pl: Nie znaleziono schematów.

en: Scheme
pl: Schemat

en: Use count
pl: Ilość wystąpień

en: Scheme name
pl: Nazwa schematu

en: default
pl: domyślny

en: Style scheme %name updated successfully.
pl: Styl schematu %name został prawidłowo zaktualizowany.

en: Style scheme %name added successfully.
pl: Styl schematu %name został prawidłowo dodany.

en: Are you sure you want to delete the scheme %title?
pl: Jesteś pewien, że chcesz usunąć schemat %title?

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: The scheme %title has been deleted.
pl: Schemat %title został usunięty.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Theme
pl: Skórka

en: Node links
pl: Odnośniki węzła

en: User picture
pl: Obraz użytkownika

en: Submission information
pl: Informacje o zgłoszeniu

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Site name
pl: Nazwa witryny

en: Site slogan
pl: Slogan witryny

en: Attachments
pl: Załączniki

en: settings page
pl: strona ustawień

en: Main menu
pl: Menu główne

en: Secondary menu
pl: Menu odnośników dodatkowych

en: Feed icons
pl: Ikony kanałów informacyjnych
