Node style (7.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: content
ur: متن

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Logo
ur: لوگو

en: Site name
ur: سائٹ کا نام

en: Site slogan
ur: سائیٹ کا سلوگن
