Node style (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Markup
be: Код

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: content
be: змест

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: default
be: прадвызначана

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Settings
be: Налады

en: Display
be: Паказ

en: Theme
be: Тэма

en: Logo
be: Лагатып

en: Site name
be: Назоў сайту

en: Site slogan
be: Слёган сайту

en: Attachments
be: Дадаткі

en: Main menu
be: Галоўнае меню

en: Secondary menu
be: Дапаможнае меню
