Node style (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: content
bg: съдържание

en: Cancel
bg: Отмени

en: Edit
bg: Редактирай

en: None
bg: Не

en: default
bg: по подразбиране

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Settings
bg: Настройки

en: Display
bg: Дисплей

en: Logo
bg: Лого

en: Site name
bg: Име на сайта

en: Site slogan
bg: Слоган

en: Attachments
bg: Прикачени файлове

en: Main menu
bg: Основно меню

en: Secondary menu
bg: Допълнително меню
