Node style (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (32 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Markup
ca: Marcatge

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: content
ca: contingut

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Edit
ca: Edita

en: Schemes
ca: Esquemes

en: Add scheme
ca: Afegeix esquema

en: Edit scheme
ca: Edita esquema

en: Delete scheme
ca: Esborra esquema

en: None
ca: Cap

en: No schemes found.
ca: No s'han trobat esquemes.

en: Scheme
ca: Esquema

en: Use count
ca: Comptador d'ús

en: Scheme name
ca: Nom de l'esquema

en: default
ca: predeterminat

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Display
ca: Visualització

en: Theme
ca: Tema

en: Node links
ca: Enllaços del node

en: User picture
ca: Imatge de l'usuari

en: Submission information
ca: Informació d'enviament

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Logo
ca: Logotip

en: Site name
ca: Nom del lloc

en: Site slogan
ca: Eslògan del lloc

en: Attachments
ca: Adjunts

en: settings page
ca: pàgina de configuracions

en: Main menu
ca: Menú principal

en: Secondary menu
ca: Menú secundari
