Node style (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (24 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Markup
cs: Značkování

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: content
cs: obsah

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Edit
cs: Upravit

en: None
cs: Žádné

en: Scheme
cs: Schéma

en: default
cs: výchozí

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Settings
cs: Nastavení

en: Display
cs: Zobrazit

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Node links
cs: Odkazy na uzly

en: User picture
cs: Obrázek uživatele

en: Submission information
cs: Informace o odeslání

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Site name
cs: Název webu

en: Site slogan
cs: Slogan webu

en: Attachments
cs: Přílohy

en: settings page
cs: stránka s nastavením

en: Main menu
cs: Hlavní menu

en: Secondary menu
cs: Sekundární menu
