Node style (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: content
eo: enhavo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Edit
eo: Redaktu

en: None
eo: Neniu

en: default
eo: defaŭlto

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Settings
eo: Agordoj

en: Node links
eo: Noda ligilo

en: Logo
eo: Emblemo

en: Site name
eo: Reteja nomo

en: Site slogan
eo: Slogano de retejo

en: Attachments
eo: Alkroĉaĵoj

en: Main menu
eo: Ĉefa menuo
