Node style (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (23 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: content
et: sisu

en: Cancel
et: Tühista

en: Edit
et: Muuda

en: None
et: Puudub

en: Use count
et: Kasutuse loendur

en: default
et: vaikimisi

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Settings
et: Seaded

en: Display
et: Kuva

en: Theme
et: Teema

en: Node links
et: Postituse viited

en: User picture
et: Kasutaja pilt

en: Submission information
et: Vastuse andmed

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Site name
et: Saidi nimi

en: Site slogan
et: Saidi hüüdlause

en: Attachments
et: Manused

en: Main menu
et: Peamenüü

en: Secondary menu
et: Kõrvalmenüü

en: Feed icons
et: Voo ikoonid
