Node style (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: content
hr: sadržaj

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Edit
hr: Uredi

en: None
hr: Nema

en: Use count
hr: Broj korištenja

en: default
hr: Zadano

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Settings
hr: Postavke

en: Display
hr: Prikaz

en: Theme
hr: Tema

en: User picture
hr: Slika korisnika

en: Site name
hr: Naziv lokacije

en: Site slogan
hr: Slogan lokacije

en: Attachments
hr: Privitci

en: Main menu
hr: Glavni izbornik

en: Secondary menu
hr: Sekundarni izbornik
