Node style (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Markup
id: Penanda

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: content
id: konten

en: Cancel
id: Batal

en: Edit
id: Sunting

en: None
id: Tiada

en: Scheme
id: Skema

en: Use count
id: Jumlah penggunaan

en: default
id: standar

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Settings
id: Pengaturan

en: Display
id: Tampilan

en: Theme
id: Tema

en: User picture
id: Foto anggota

en: Site name
id: Nama situs

en: Site slogan
id: Slogan situs

en: Attachments
id: Sisipan

en: Main menu
id: Menu utama

en: Secondary menu
id: Menu sekunder
