Node style (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: content
ku: ناوەڕۆک

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: None
ku: هیچ

en: default
ku: بنەڕەتی

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Logo
ku: لۆگۆ

en: Site name
ku: ناونیشانی ماڵپەڕ

en: Site slogan
ku: دروشمی ماڵپەڕ

en: Attachments
ku: پاشکۆکان

en: Main menu
ku: پێڕستی سەرەکی

en: Secondary menu
ku: پێڕستی دووەمی
