Node style (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (24 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: content
lt: turinys

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: None
lt: Joks

en: Use count
lt: Naudojimų kiekis

en: default
lt: įprasta

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Display
lt: Rodymas

en: Theme
lt: Tema

en: Node links
lt: Mazgo nuorodos

en: User picture
lt: Vartotojo nuotrauka

en: Submission information
lt: Pateikimo informacija

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Logo
lt: Logotipas

en: Site name
lt: Svetainės pavadinimas

en: Site slogan
lt: Svetainės šūkis

en: Attachments
lt: Prisegtukai

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Secondary menu
lt: Antrinis meniu

en: Feed icons
lt: Srauto ikonos
