Node style (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: content
mn: агуулга

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Edit
mn: Засварлах

en: None
mn: Байхгүй

en: default
mn: Үндсэн

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Display
mn: Харуулах

en: Theme
mn: Загвар

en: User picture
mn: Хэрэглэгчийн зураг

en: Logo
mn: Лого

en: Site name
mn: Сайтын нэр

en: Main menu
mn: Гол цэс
