Node style (7.x-1.1) - en to mr translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Markup
mr: मार्कअप

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: content
mr: मजकूर

en: Cancel
mr: रद्द

en: Edit
mr: संपादन

en: None
mr: काहीच नाही

en: Use count
mr: उपयोगकर्त्यांची संख्या

en: default
mr: मुलभूत

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Settings
mr: संरचना

en: Display
mr: दाखवा

en: Logo
mr: प्रतिक-चिन्ह

en: Site name
mr: साइट चा नाव

en: Site slogan
mr: संकेतस्थळाचे ब्रीदवाक्य
