Node style (7.x-1.1) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Settings
sr: Подешавања

en: Display
sr: Приказ

en: Theme
sr: Тема

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Logo
sr: Лого

en: Site name
sr: Назив сајта

en: Site slogan
sr: Крилатица сајта

en: Main menu
sr: Главни мени
