Node style (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Delete
th: ลบ

en: content
th: เนื้อหา

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: None
th: ไม่มี

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Display
th: แสดงผล

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Logo
th: โลโก้

en: Site name
th: ชื่อเว็บไซต์

en: Site slogan
th: สโลแกน

en: Secondary menu
th: เมนูรอง
